كد مطلب: 4504
16 مرداد 1391 ساعت 12:45

كتاب «دختر شینا» تجدید چاپ می شود

مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان همدان گفت: به دنبال استقبال گسترده از كتاب «دختر شینا» اقدام به چاپ این كتاب برای دومین بار كرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، طیبه شایسته اظهار داشت: چاپ نخست «دختر شینا» با شمارگان 2500 نسخه، خردادماه به بازار آمد و در كمتر از دو ماه به اتمام رسید و هم اكنون با تیراژ 10هزار جلد و در دو قطع شومیز و گالینگور زیر چاپ است.
شایسته اضافه كرد: دختر شینا، كاری از دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری است كه در 263 صفحه، داستان زندگی همسر سردار شهید حاج ستار ابراهیمی را بازگو می كند.
وی داستان این كتاب را اینگونه شرح داد: داستان درباره فردی به نام قدم خیر محمدی كنعان است كه از  روستایی دور افتاده در همدان با مردی ازدواج می‌كند كه همه هم و غم خود را برای امام و آرمان‌های انقلاب گذاشته بود.
وی ادامه داد: او در تمام مدت زمانی كه همسرش در جبهه‌ها حضور داشت با فكر وی زندگی می‌كرد و بعد از شهادت همسرش نیز به تنهایی به تربیت فرزندان خود پرداخت و آن ها را به سطوح بالای جامعه رساند و زمانی كه خیالش از آنها راحت شد، به همسر شهیدش پیوست.
شایسته در پایان افزود: كتاب «دختر شینا» پیش از این در برنامه های «با خدا» شبكه یك و «زنده باد زندگی» شبكه دو به مخاطبان معرفی شده است.
در بخشی از این كتاب می خوانیم: « زود باش. چقدر طولش می دهی. باید زودتر از اینجا برویم.... به جان خودت قدم، این بار تنهایی به بهشت هم نمی روم.... بیا جلوتر. دستت رابگذار توی دستم. تنهایی دیگر بس است. بقیه راه را باید با هم برویم.»
لازم به ذكر است كتاب «دختر شینا»  هم اكنون در فروشگاه انتشارات سوره مهر همدان، جنب سینما قدس در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.


نظر بگذارید

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: